ŽALUZIE – ROLETY – SÍTĚ

ŽALUZIE

Vnitřní žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.
Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu, v široké barevné škále včetně imitací dřeva.
Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis.
Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

EURO žaluzie

Žaluzie EURO jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.

Horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech, v šířce 25 mm.

Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

POZOR: při objednávání žaluzií v imitaci dřeva na více etap, nemůžeme stoprocentně zaručit přesnou shodu barvy!!!

EURO STYLE

EUROSTYLE

Krycí profil je v plochém designu s plastovými čelními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem.

EURO STYLE OPAL

EURO STYLE OPAL

Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek.

EURO Style OPAL Natur Line

EURO STYLE OPAL – NATUR LINE

Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.

EURO Style OPAL Wood Line

EURO STYLE OPAL – WOOD LINE

Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.

EURO BRILANT

EURO BRILANT

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna, s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek, na první pohled s odlišným designem od typu Euro Style.

Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

EURO BRILANT Natur Line

EURO BRILANT NATUR LINE

Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.

EURO BRILANT Wood Line

EURO BRILANT WOOD LINE

Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy renolitovou fólií.

Interiérové žaluzie

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE

Interiérové horizontální žaluzie se vyrábí v mnoha provedeních, tak aby vyhovovaly danému použití. Od meziskelních ,interiérových až po atypické provedení. Jsou ovládané pomocí tyčky a provázku, ale i pomocí řetízku. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka, tak aby se vyhovělo kvalitě, cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.
S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.
Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.
S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.
Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v místnosti. POZOR: v žádném případě nedávejte látky do pračky! Čistit můžete pomocí prachovky, popřípadě vlhkého hadříku.

ROLETY

LÁTKOVÉ ROLETKY

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem. Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď nebo na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy. Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu. Některé typy jsou opatřeny bočními vodícími lištami. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

Standard MINI

STANDARD MINI

Látkové roletky STANDARD MINI jsou jedním z typů roletek, u kterých není nutné vrtat do okenního rámu. Lze je upevnit na okenní křídlo pomocí plastových držáků. Křídlo nesmí mít ale větší tloušťku než 15mm. Ovládají se řetízkovým mechanismem. Látková roletka SM 4, obrázek se otevře v novém okně Nabízíme širokou kolekci látek v různých designech. STANDARD MINI se vyznačují jednoduchou montáží a dokonalým řešením všech detailů. Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm. Komponenty nabízíme v barvě bílé, hnědé nebo béžové.

Standard MINI s fixací

STANDARD MINI S FIXACÍ

Další typ roletek určený k montáži na rám okna a to zcela bez vrtání. Roletky se ovládají řetízkem a fixace je zajištěna silonem. Na tento typ jsou komponenty pouze v bílé barvě. Nastavitelné plastové držáky pro uchycení na křídlo jsou nastavitelné až do šířky křídla 20mm.

Color STANDARD

COLOR STANDARD

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop – komponenty jsou v různých barevných provedeních. Ovládají se kuličkovým řetízkem. Na výběr je velké množství látek a vzorů. Rolety COLOR STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností kanceláří. Maximální výrobní rozměry: 1900 x 2200 mm. Pokud zákazník požaduje rozměry větší, je potřeba kontaktovat kancelář.

Color MAX

COLOR MAX

Látkové rolety jsou určené pro větší rozměry. Látka se navíjí do hliníkového boxu a po stranách jsou kovové lišty, které zajišťují úplné zastínění. Mechanika je ovládaná řetízkem. Do tohoto typu lze použít všechny látky, které nabízí vzorkovník. Barevné provedení profilů je pouze bílé. Tento typ je vhodný do promítacích místností.

RETRO roletka

RETRO ROLETKA

Interiérové pružinové rolety vyrábíme přesně na míru. Nabízíme širokou škálu barevného provedení látek, ze které si jistě každý zákazník vybere. Látka je navíjena pomocí inovativního pružinového mechanismu, který umožňuje plynulé samonavíjení roletky. Umožňuje také zastavení v jakékoliv poloze. Ta se nastavuje jednoduchým naštelováním horního dorazu. Také je možno nastavovat rychlost navíjení látky.

Střešní okno

STŘEŠNÍ OKNO

Látkové roletky na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem. Jsou dodávány včetně vodících profilů a vybaveny funkcí Multistop (roletu je možno aretovat v různých pozicích).. Montáž je možná na všechny běžné typy střešních oken (VELUX, ROTO, FAKRO, …). V nabídce jsou na výběr nejen transparentní látky v UNI-barvách a nejrůznějších vzorech, ale také zatemňující látky (tzv. Blackout). U tohoto typu nabízíme krycí profil a vodící lišty v barvě bílé a stříbrné.

Střešní okno – Coulisse

STŘEŠNÍ OKNO – COULISSE

Nový typ střešních roletek. Oproti stávajícímu typu hlavní výhodou tohoto nového systému je rychlejší a jednodušší montáž, látka je ve vodících lištách uchycená proti vytlačení, aretace roletky je možná v různých pozicích. Tento typ střešních roletek má boční lišty s vodící drážkou, která zabraňuje prověšování látky po stranách. Krycí plechy + vodící lišty jsou pouze ve stříbrné barvě.

DAY/NIGHT

DAY/NIGHT

Látkové roletky DAY/NIGHT jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy. Ty umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím boxem návinu ovládanou řetízkem. Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá a světle šedá. Montáž je možná na zeď, do stropu, nebo i do výklenku.

DAY/NIGHT Mini

DAY/NIGHT MINI

Látkové roletky DAY/NIGHT Mini jsou variantou k novému typu rolet DAY/NIGHT s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Roletky jsou ovládané řetízkem. Montáž je určená hlavně na okenní křídlo, ale je možná i na zeď nebo do stropu. U montáže na okenní křídlo není nutné vrtání do okenního křídla– součástí komponentů jsou plastové háčky, na které je možné roletku zavěsit a to do max.. tloušťky křídla 21mm.

TWIN ROLL

TWIN ROLL

Jedná se o roletky se dvěma samostatně ovládanými prvky řetízkovým mechanismem. Máte možnost kombinovat dva typy látek, které nabízí náš vzorkovník látek. Komponenty jsou bílé nebo šedé. Montáž tohoto typu rolet je vhodná na zeď. Maximální výrobní rozměr je 1200 x 1600mm.

Color hit

COLOR HIT

Typ roletek, určený k montáži do zasklívací lišty okenního křídla. Designem shodný s typem Euro Brilant, s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek. Jejich součástí je hliníkové boční vedení.- ploché nebo tvarované. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Komponenty jsou v zákadních barvách i imitacích dřeva dle vzorkovníku.

Rolo Mono

ROLO MONO

Nový typ roletek do plastových nebo hliníkových oken – montáž do zasklívací lišty. Výhodou je větší pevnost a jednodušší montáž – bez vrtání do okenního křídla. Maximální výrobní šířka je 1300mm. Výška dle typu zvoleném látky. Komponenty nabízíme bílé, hnědé nebo okrové.

Plisé roletky KLASIK

PLISÉ ROLETKY KLASIK

Plisé KLASIK jsou vyráběné v nejvariabilnějším provedení: horní i spodní profil je plně pohyblivý v bočním šňůrkovém vedení a k oknu je fixován 4 plastovými botičkami. Díky tomu je možné si nastavit stínící pruh plisované látky v kterékoliv části Vašeho okna. Na každém kusu profilu je ovládání PVC madlem. Způsoby montáže jsou velice jednoduché, můžete si zvolit variantu montáže mezi zasklívací lišty (pozn. min. hloubka zasklení 18 mm), na rám a nejjednodušší způsob je na křídlo bez vrtání (držáky v barvě bílá a tmavě hnědá).

Plisé roletky STŘEŠNÍ

PLISÉ ROLETKY STŘEŠNÍ

Skládá se ze 2 hliníkových profilů, mezi kterými je natažená skládaná látka. Na krajích profilů jsou vodící šňůry, ty se provlékají speciálním mechanismem, který slouží také jako brzda. Na každém profilu je upevněno madlo pro snadné ovládání. Na střešní okno je plissé připevněno pomocí kovových skřipců, do kterých se nacvakne horní a dolní fixační profil, mezi kterými je napnuté ocelové lanko. To prochází látkou i ovládacími profily samotného plissé, které se tak prověšuje jen minimálně a toto lze omezit dopnutím lanka kdykoli v průběhu užívání.

SÍTĚ

PEVNÉ OKENNÍ SÍTĚ

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.
Sítě jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Profily jsou z hliníku a síťovina ze skelného vlákna potaženého plastem. Nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní změny. Síťovinu nabízíme v šedé a černé barvě nebo v antialergickém provedení.

Antialergická síťovina Poll-Tex

Pro ty, kteří trpí v období jara a léta pylovou alergií je určena novinka – antialergická síťovina Poll-Tex, která díky speciální textilní struktuře zadrží až 90% pylových zrn. Umožňuje tak větrat Váš pokoj ve dne i v noci. Síť je vyzkoušena testováním v praxi – dokonce ani velmi malé částečky pylu nemají šanci.
Síťovina je testována v Berlíně v Department of Dermatology and Allergy, Allergie-Centrum Berlin.

Vlastnosti

 • efektivní ochrana před pyly, prachem a sazemi
 • zřetelně zmenšuje alergické symptomy
 • redukuje zatížení pyly v místnostech až o 90%
 • propouští světlo a vzduch
 • STOP pylům bez chemického zatížení

OKENNÍ SÍTĚ S LEMEM EXT2

Okenní sítě s lemem EXT2

Sítě jsou určeny především pro plastová okna. Profil je opatřeny lemem, který dokonale přiléhá k okennímu rámu a dochází k větší těsnosti. Sítě mají vnitřní rohové spojky. Tím je dosaženo lepšího vzhledu.
Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okrové, antracitu a zlatém dubu. Montáž je prováděna z interiéru a uchycení je pomocí plechových otočných háčků.
Zaměřuje se světlost okenního rámu.

OKENNÍ SÍTĚ BEZ LEMU

Okenní sítě bez lemu

Tyto okenní sítě se používají tam, kde není možná montáž sítí s lemem. Jsou vyrobené také z hliníkového profilu, který je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Nabízíme ho v barvě bílé, hnědé, antracitu a 99 (základní imitace zlatého dubu). Rám je v rozích spojen vnějšími plastovými rohy. Nejpouživanější způsob montáže je pomocí plastových obrtlíků, které se navrtávají přímo do okenního rámu z venkovní strany. Další možnost je montáž na vnitřní „Z“ plíšky. Ta se provádí z interiéru.

ROLOVACÍ OKENNÍ SÍTĚ

Rolovací sítě

U tohoto typu se síťovina navíjí na trubku, ve které je napínací pružina.Tento systém je vložen do hliníkového boxu o rozměru 40 x40. Po stranách jsou vodící lišty široké 30mm. Ty jsou opatřeny těsnícími kartáčky. Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu, který uzavírá samotný rám sítě.

DVEŘNÍ SÍTĚ

Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění. Dveřní sítě jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu. Jeho šířka je 41mm. Dveře jsou opatřeny předpruženými samozavíracími panty,. Sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Je možné si zvolit středovou či okopovou lištu. Její šířka je 60mm.
Díky spojení profilů vnitřními rohy tvoří výrobek jednotný celek. U dveřních sítí nabízíme skrytý magnet, který je vlepený v drážce těsnícího kartáčku a z pohledové strany není vidět.

ROLOVACÍ DVEŘNÍ SÍTĚ

Rolovací dveřní sítě

Samonavíjecí rolovací dveřní sítě najdou své uplatnění tam, kde není dostatek místa na klasické dveřní sítě na panty. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách směrem do boku, Uchycení je pomocí celoplošného magnetu. Samotná síťovina je zafixována na trubce s pružinou a vsazena do hliníkového boxu.

POSUVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ

Posuvné dveřní sítě

Oba typy posuvných dveřních sítí, které nabízíme jsou vhodné tam, kde není dostatek místa v okolí dveří.
U Posuvné dveřní sítě extrudované je dveřní křídlo vyrobené z klasického dveřního extrudovaného profilu a posunuje se v horní kolejnici pomocí válečků s kuličkovými ložisky. Po obou výškových stranách jsou umístěné dorazové profily. Spodní část je vedena plastovými kluzáky.

POSUVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ CELKOVÝ RÁM

U tohoto typu se jedná o ucelený rám, který je spojený kovovými rohy. Rozměry rámového profilu jsou 35×22, Uvnitř se posunuje na kolečkách samotné dveřní křídlo. Dveřní profil má rozměry 55×10. Pokud má zákazník zájem o dvě samostatně posunující se křídla v jednom rámu, je to možné.

PLISÉ DVEŘNÍ SÍTĚ

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí.

Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů. V případě dlouhodobého zavření sítě a působení klimatických vlivů může dojít k prvotnímu horšímu stažení sítě. Při prvním stažení je potřeba síť zatahovat pomalu a případně ji trochu pomoct. Jakmile se sklady síťoviny poskládají, tak už bude opět vše v pořádku. Je to dáno paměťovým efektem.
Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu, a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška), vhodným pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod.
Sítě s nízkým prahem musí stát na pevném a rovném podkladu.
Sítě s vysokým prahem lze montovat nad úroveň podlahy ale doporučujeme spodní práh přišroubovat k rámu okna aby nedocházelo k prohnutí.
I tak je ale nebezpečí že na profil šlápnete a vylomíte.
U obou tedy doporučujeme aby síť stála na podlaze nebo pevném podkladu.
Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna nebo dveří.

Na výběr je šedá a černá síťovina.

Dveřní plisé sítě TYP 2

Varianta se dvěma středovými profily – viz možnosti provedení. Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna nebo dveří. Tento typ lze montovat také do ostění (do boku). Počty provázků:

 • Do výšky sítě 1400mm jsou 4 vodící provázky
 • Do výšky sítě 2100mm je 6 vodících provázků
 • Nad výšku 2100mm je 8 vodících provázků

VIDEO plisé sítě typ 2

Dveřní plisé sítě TYP 3

Varianta s jedním středovým profilem – viz možnosti provedení.

 • Do výšky 1400mm jsou 4 vodící provázky
 • Do výšky 2100mm je 6 vodících provázků
 • Nad výšku 2100mm je 8 vodících provázků

Maximální “doporučená“ šířka pro jednostranné stahování: 1600mm Maximální „doporučená“ plocha pro jednostranné stahování: 3,8m2

Oboustranné stahování u této varianty nelze vyrobit. Pro oboustranné stahování zvolte TYP 2.