Euro žaluzie

Žaluzie EURO jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech, v šířce 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.
Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek.
Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.
Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.
Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna, s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek, na první pohled s odlišným designem od typu Euro Style. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.
Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.
Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy renolitovou fólií.
Interiérové horizontální žaluzie se vyrábí v mnoha provedeních, tak aby vyhovovaly danému použití. Od meziskelních ,interiérových až po atypické provedení. Jsou ovládané pomocí tyčky a provázku, ale i pomocí řetízku. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka, tak aby se vyhovělo kvalitě, cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

Vertikální žaluzie

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností. S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.