Plastové dveřní výplně

Panelové dveře jsou správným řešením pro ty nejnáročnější uživatele. Díky modernímu technickému řešení a designu mohou být dveře nejen funkčním a trvalým vstupem do domu, ale i jeho vizitkou a ozdobou.

 

Naše nabídka představuje čtyři řady:

ECONOMIC line

Jedná se o řadu ekonomických panelových dveří, které propojují vysokou estetiku, současné trendy v designu moderních dveřních konstrukcí a atraktivní cenu. K dispozici jsou panely s APLIKACEMI z nerezové oceli INOX, které zachovávají skleněné prvky. Pro jejich rozlišení jsou označeny písmenem A.

BASIC line

Skupina dveřních panelů s reliéfem v PVC (bílá) nebo v ABS (dýhy). ABS je materiál velmi odolný proti nárazu, který zároveň silně odráží UV záření. Oba materiály jsou vysoce kvalitní a mají dlouhou dobu stárnutí. Basic Line se hodí k moderním i klasickým výstavbám. Výplně mají velmi atraktivní, dostupné ceny a vyznačují se krátkou dobou zhotovení.

NEW line

Abychom vyhověli novým trendům v architektuře, připravili jsme panely s moderním designem. NEW LINE s prosklenými prvky a reliéfy a NEW LINE EK bez frézování.

GLASS Line
Jedná se o exkluzivní řadu originálních, celoskleněných panelů pro náročné zákazníky, u kterých je digitální tisk nakládán přímo na sklo. V naší nabídce máme mnoho různých projektů digitálního tisku, ze kterých si můžete vybrat ten svůj. Glass Line se vyznačuje jedinečným designem, dlouhou životností, dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a dodává konstrukci dveří odolnost a stabilitu. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme rovněž množnost vytvořit si vlastní projekt, a stvořit tak výrobek šitý na míru.

Další varianty plastových dveřních výplní