PLASTOVÁ

Inovativní technologie ve zpracovávání oken V-PERFECT

V-PERFECT technologyDalší velký krok v rozvoji výroby našich oken. V naší nabídce Vám představujeme inovativní způsob svařování V-PERFECT, který nám umožní provádět dokonale jemné svary.

Chceme-li nabídnout to nejlepší, je potřeba neustále rozšiřovat naši nabídku inovativních produktů a technologií používaných v největších továrnách na světě.

NOVINKA

V-PERFECT je patentovaná technologie, která představuje zásadní průlom v oblasti sváření a čištění PVC profilů, což umožňuje nejvyšší kvalitu připojení v rozích oken.

Proto jsme Vás chtěli informovat, že všechna okna s datem provedení od 01.03.2016 budou vyráběny za pomocí nové technologie svařování V-PERFECT.

Pro více informací o této technologii V-PERFECT prosíme o kontakt nebo využijte kontaktní formulář vpravo.

Naše okna jsou vyrobena z vysoce kvalitního Německého profilu třídy A – VEKA, který je speciálně přispůsoben pro klimatické podmínky střední Evropy.

Kování ROTO pro Vaše větší bezpečí.

Izolační dvojskla a trojskla s meziskelním rámečkem TGI Spacer dodávají firmy PILKINGTON a PRESGLASS atd.

Možnost výběru meziskelních rámečků a těsnění v barvě profilu.

Regulace výklopky, kvalitní vyztužená klika, tvrzená oboustranně pozinkovaná výstuha až do 3mm patří k našemu standardnímu vybavení.

U všech profilů můžeme předložit příslušné certifikáty. Naše výrobky odpovídají certifikátu EN ISO 9001 : 2001

Naše firma je zapsaná na Státním fondu životního prostředí do SOD pro dotační program “ Zelená úsporám“

Nabízíme profily těchto firem:

Profily VEKA

Profily GEALAN

Dodací lhůta pro okna v bílém provedení je kolem 3 týdnů a pro barevné provedení cca. 5 týdnů (stadardní barva) od složení zálohy.
Záruku na výrobky poskytujeme 60 měsíců, pokud se jedná o námi namontované výrobky a dodržení pravidelné údržby od předání.
Záruka na montáž a ostatní výrobky 24 měsíců od předání.

V našem sortimentu nabídky jsou i žaluzie, rolety, speciální skla, vnější a vnitřní parapety.
Chcete vědět kolik zaplatíte za okna?

Pošlete nebo zavolejte hrubé rozměry oken s krátkým popisem (počet křídel). Demontáž – montáž – zednické začištění – odvoz + likvidace a my Vám pošleme orientační ceny k nezávaznému posouzení.