Profilový systém STV Premiumline

S radostí Vám představujeme další novinku - systém Premiumline, který byl vyroben na bázi technologie STV. Kromě řady předností, které se dozvíte během chvilky, jsme chtěli především zdůraznit inovativní vzhled křídla, na který máme exkluzivitu! Takový design u žádného jiného dodavatele oken nedostanete!
Čím se vyznačuje systém Premiumline STV?

  • Tento moderní systém s hloubkou 83 mm zaručuje velmi vysokou tepelnou izolaci na úrovni Uw = 0,77 W / m2K *. Mohou za to šestikomorové rámy a křídla, které dokonale zajišťují dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. Jako všechna okna vyrobená v technologii STV, která, připomeňme, spočívá v polepení skla a profilu křídla oboustrannou lepicí páskou při zachování tradičního blokování, se i Premiumline vyznačuje výbornou stabilitou a možností výroby oken s zvětšené rozměry. Technologie STV také zajišťuje absenci tzv. spadnutí křídla a také estetický vzhled díky případně úzkým záhybům profilů a absenci těsnění. Volba Premiumline STV s sebou přináší i vyšší ochranu proti vloupání, neuvěřitelný komfort používání okna a delší životnost oken.
  • Všichni zájemci o systém Premiumline STV s jedinečným designem, pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce a oficiální prodejní místa.
  • * koeficient pro referenční okno o rozměrech 1230 x 1480 mm