Panely a dveře PVC

Přemýšleli jste někdy, k čemu přesně jsou na oknech difuzory? Toto malé zařízení určené pro montáž do oken je za učelem výdeji do prostorů potřebné množství vzduchu. Nejen my potřebujeme dýchat - ale i náš dům potřebuje vzduch aby správně fungoval. Díky difuzorům vyhneme se plísním a vlhkosti.

 

Na trhu existují různé typy difuzorů - některé jsou pevné, jiné mají nastavitelnou velikost otvoru, který zajišťuje cirkulaci vzduchu v místnosti. To lze nastavit ručně nebo automaticky. V druhém případě, větrací otvory reagují na rozdíly tlaků vně a uvnitř místnosti a vlhkost, která v něm panuje.

 

Při rozhodování o nových okéch si můžete ihned objednat je kompletní s difuzory. Je také možné připojit difuzor na stávajících okna. Měly by být umístěny ve všech místnostech, stejně jako v kuchyni. V koupelnách nejsou nutné, protože v zimě kvůli vysoké vlhkosti, mohly by pokrývat se mrazem. Pokud bydlíte v rušné ulici, rozhodnete se pro difuzory se zvýšenou zvukovou izolací, protože otevřením průduchů také pronikne hluk.

 

Konfigurátor dveří